Znovuzrození sexuality

Online kurz, který vám pomůže zlepšit sexuální život

 

Pro koho je kurz určený:

Každý z nás řeší sexualitu. A my vám s ní dokážeme poradit 

 • Jste v dlouhodobém vztahu a chcete odstranit rutinu a znovu cítit vášeň a lásku?

 • Nemáte chuť se milovat a chcete to změnit? Chcete cítit intimitu a vzrušení jako na začátku vztahu?

 • Chcete být dobrou milenkou/milencem a cítit se při milování sebejistě a bezpečně?

 • Máte pocit, že jste zablokovaná/ý a chcete se při milování cítit příjemně

   

 • Trpíte nedostatkem sexu, jste nespokojená/ý, ale na vztahu vám záleží a chcete, aby to zase fungovalo?

 • Zajímá vás, jak začlenit masturbaci do sexuální života vašeho vztahu?

 • Už vás nebaví fyzické uspokojení a hledáte v milování něco víc, chcete jej posunout na další úroveň, naučit se umění vědomého milování?

 • Jste rodič a chcete své děti vést ke zdravé sexualitě?  

Milování si můžete užívat a vychutnávat po celý život.
Doopravdy, v jakékoliv věku a situaci.
 

Kurz vám pomůže obnovit sexuální sílu

Sexuální energie je síla, ze které vznikl náš život. Je klíčem k psychické spokojenosti a fyzickému zdraví.
Po absolvování kurzu se:

 • stanete přitažlivějším, ucítíte vášeň, naplnění a radost ze života

 • zažijete pocit sebejistoty a štěstí

 • ucítíte lásku a porozumění

 • zvýšíte svou životní vitalitu a tělesné funkce (lepší spánek, snížení krevního tlaku, odbourává deprese a stres, zlepšuje imunitu, snižuje bolest, uzemňuje a pomáhá při soustředění)

Kurz můžete absolvovat sami anebo spolu s partnerem/kou. Zdravé poznatky o sexualitě jsou pro vztah velmi cenné.

Studiu věnujte jen hodinu týdně, kdykoliv, odkudkoliv a vlastním tempem. Získáte mnoho informací a praktických úkolů, které v průběhu týdne reálně aplikujete do života. Čeká vás 8týdenní proces proměny a změny vašeho života. Získáte nová uvědomění a dovednosti, které vám už zůstanou napořád. 

znovuzrodenie_sexuality


Proč se vzdělávat na téma sexuality?

znovuzrodenie_sexuality

  • Správné informace a jejich integrace do našeho života pomáhají snížit problémy se sexuální dysfunkcí, kterou pociťuje až 40 % mužů a žen po čtyřicítce. 

  • Se sexualitou je i v dnešní době spojeno mnoho nepravd, fám, nezdravých vzorců chování plných strachu, studu a viny. Tyto přejaté postoje nám brání užívat si jednu z nejpřirozenějších oblastí našeho života, která je pro život esenciální. Nezdravá sexualita přispívá k depresím, ztrátě vitality a životní energie. Oslabují naše smysly, chutě a vůně, ztrácíme touhu žít. Z našich vztahů se vytrácí blízkost, a tak se netvoří jedni z nejdůležitějších hormonů - hormon lásky a hormon štěstí. Pojďme prolomit bludný kruh a navrátit sexualitě její pravou podstatu. 

  • Zapojte se do našeho kurzu, získejte nový rozhled a osvoboďte se od zažitých vzorců a představ. Zažívejte ve svých vztazích více lásky, úcty a intimity. Umožněte svému tělu uzdravení a prohloubení emocí. Užívejte si dlouhodobě spokojený a vášní naplněný vztah. Je to možné v každém věku.

 

 Zhlédněte zdarma 20minutový sestřih informací, technik a cvičení. Ať víte, co vás v kurzu čeká. 

 

Proč je tento kurz jedinečný?

Přinášíme vám unikátní způsob transformačního online vzdělávání. Studiu se věnujete jen hodinu týdně, kdykoliv, odkudkoliv a vlastním tempem. Získáte mnoho informací a praktických úkolů, které v průběhu týdne reálně aplikujete do života. Čeká vás 8týdenní proces proměny a změny vašeho života. Získáte nová uvědomění a dovednosti, které vám už zůstanou napořád

 
 • 8 týdnů nabitých informacemi a praktickými úkoly 
 • Neomezený přístup do kurzu
 • Konzultace s lektorem a uzavřená podpůrná skupina na Facebooku
 • Písemné poznámky ke stažení
 • Praktická cvičení a vizualizace
 • Svoboda v tom kdy, kde, jak rychle a kolikrát se určitému modulu budete věnovat

 

Podívejte se dovnitř kurzu na 20minutovou ochutnávku zdarma.

Proč Denisa Říha Palečková?

Denisa je specialistkou ve svém oboru, se svou 20letou praxí přináší nový pohled na intimitu, partnerský život a osobnostní rozvoj. Vede kurzy, přednáší a píše články, které pomáhají mnoha jednotlivcům i párům probudit sebelásku, prožívat radost a rozkoš skrze vlastní tělo. Názorně ukazuje, jak naplnit vztah vášní a jak být zamilovaný i po 20 letech soužití. 

Denisa do ČR přivezla také tzv. vaginální mapování a léčení jizev. Také vytvořila komplexní smyslovou masáž, která se v České republice rozšířila pod názvem tantrická masáž. Založila Školu celostní smyslové masáže, Školu šťastného partnerství, masážní studio ARKAYA a profesionální výcvik Core Touch.

 

 

Vzdělání:

 • Karlova univerzita v Praze a Univerzita v Kostnici (Německo) - obor Sociologie  

Vzdělání v oblasti terapií:

 • Práce s tělem v psychoterapii, roční výcvik (Vodňanská a Lucká – Praha)

 • Narativní terapie, roční výcvik (Strnad, Institut pro systemickou zkušenost – Praha)

 • Klasická masáž, thajská masáž

 • Reiki 3. stupeň

 • Tantra Teacher Training (John Hawken – Sky dancing Tantra UK)

 • Rodinné konstelace a práce s energií, roční výcvik (Doris a Josef Grevenstette – Berlín)

 • Tao masáž podle Stephena Russela a Jürgena Kolba (Nhanga Ch. Grunow, Německo)

 • Tantra masáž a erotická masáž pro odborníky (Diamond Lotus Institut – Berlín)

 

 

Obsah kurzu

8 klíčů na 8 týdnů, které změní váš život

Odemkněte skutečný potenciál své zdravé, vášnivé a láskyplné sexuality

 

Věnujte se každý týden jedné lekci a cvičením, díky kterým si dané téma zapracujete do svého života. Ke každému videu se můžete vracet, pouštět si jej po částech tolikrát dokola, kolikrát budete potřebovat. Tak vás tento kurz obohatí v maximální možné míře.

 

1. týden – Úvod a historie sexuality, prolomení tabu o sexualitě

Sexualita je úzce provázaná se všemi aspekty života. Je základní životní silou, se kterou se zároveň přirozeně rozvíjí i kreativita, roste naše osobní síla, důvěra v sebe sama. Skrze sexualitu se učíme o sobě, své duši, těle a životě. Bohužel se nám nedostává smysluplného vzdělání o intimitě. Něco málo se už učí na školách, ale mnohdy rodiče sami mají problém s dětmi toto téma probírat a dětem pak nezbývá, než informace hledat na internetu nebo v časopisech. A tak vznikají mylné představy a předpoklady. Naše sexualita začíná v dětství a my si hned na začátek řekneme, jak smysluplným způsobem vzdělávat své děti v oblasti těla a intimity. Podíváme se taky na historii sexuality. A zaměříme se na to, jak to máte v oblasti intimity nastavené vy osobně. 

 

2. týden – Polarita ženského a mužského těla

Vyrůstáme ve společnosti, kde to vypadá, že jsme zdánlivě stejní. Ale nejsme. Ve světě intimity neplatí pravidlo „co máš rád, dělej tomu druhému“. Mužské a ženské tělo mají odlišný způsob prožitku. Jak se liší? V tomto týdnu získáte návody, jak rozvíjet sexualitu ženy a muže. Řekneme si, jak se na sebe naladit a jak je to s předehrou. Dozvíte se principy, jak se dotýkat těla ženy a muže. A podíváme se na různé masážní techniky penisu. 
 

3. týden – Objevování ženského těla

Muži si přejí zažít ženské tělo v extázi, plné rozkoši a odevzdání. Jak na to? Co ženy vzrušuje? A co dělat, když žena na doteky příliš nereaguje? Objevíme ženské mystérium, její tělo v plné kráse a síle. Řekneme si, jak se otevřít intimitě. Zjistíte, kde je v ženě ukrytá vášnivost, otevřenost, spontánnost a sexualita. Podíváme se na různé typy sexuality. Zaměříme se na to, jak masírovat ženské pohlaví.

 

4. týden – Co udělat proto, abychom se cítili lépe ve svém těle

Jak umocnit prožitky svého těla? Dozvíte se, jak vědomě přijímat dotyk a zintenzivnit svůj prožitek. Chcete prohloubit své cítění a intimní prožitky, lépe se propojit s partnerem/kou? Zjistěte, jak nabudit energii v těle anebo uvolnit nahromaděný tlak. Zajímá vás, jak pomocí zvuku odemknout sexualitu? Co je to technika velkého tahu? A jak komunikovat skrze pohyby těla? Na konci lekce se zaměříme na ejakulaci.

 

5. týden – Vlastní tělo – masturbace a vědomá sebeláska

Tento týden se podíváme na stále tabuizované téma masturbace, která s sebou nese spoustu rozporuplných pocitů a negativních významů. Jenže sebepotěšení je důležitá a zdravá součást našeho života. Když víme, jak funguje naše tělo, dokážeme své potřeby verbálně i neverbálně snáze komunikovat s partnerem/kou. V tomto modulu si vytvoříme prostor pro objevování sebe a svého těla. Řekneme si, co je základem partnerské sexuality. Jak objevovat vlastní intimitu, vědomě zkoumat vlastní tělo, cítit k lásku a úctu? Zjistíte, jak propojit archetypy ženy matky a milenky. Zaměříme se na sebelásku a kultivaci sebepotěšení. Dozvíte se, jak zdravě překonat zónu svého komfortu a hranice obav. A také se dotkneme problematiky sledování pornografie.

 

6. týden – Vědomé milování – kouzlo hlubšího spojení muže a ženy

Vědomé milování je nástrojem jak probudit, znovu navrátit a posílit partnerskou lásku. Díky němu se můžete znovu zamilovat jeden do druhého, víc otevřít svá srdce, zažít hlubší propojení s druhým a milovat se ještě víc, než kdy předtím. Řekneme si, jak se během milování uvolnit a vdechnout do vztahu novou vášeň. Naučíte se a procvičíte principy vědomého milování a slow (pomalého) sexu. Prozradíme, jak udržet sexualitu a partnerskou intimitu do vysokého věku, protože intimita je zdrojem vitality a životní síly v jakémkoliv věku.

 

7. týden – Léčení zranění na těle i duši

Pokud jsme zažili v životě různé bolestivé témata a zraňující zkušenosti (sexuální zneužívání, nevěra, porod, bolestivý rozchod atd.), pochopitelně na tak silné zážitky v životě nezapomeneme. Můžeme ale zásadním způsobem změnit, nakolik nás tato zkušenost limituje dnes a v budoucnosti. Tento týden je věnovaný tomu, jak pomocí těla a dechu zacházet s nechtěnými pocity a vzpomínkami. Podíváme se podrobněji na léčení jizev a techniku vaginálního a análního mapování.

 

8. týden – Sexuální síla jako tvůrce života, po jakém toužíme 

To, co žijeme tady a teď, je výsledkem našich předchozích myšlenek, pocitů a činů. V tomto týdnu se zaměříme na to, jak se dostat z pozice oběti okolností a stát se vědomým tvůrcem svého života. Sexualita je totiž jako tvořivá síla spojená s kreativitou a dokáže vdechnout život nejenom lidem, ale i projektům. A tzv. sexuální magie je způsob, jak urychlit, že ve svém životě máme a zažíváme to, co si přejeme. Zaměříme se na rituál na splnění snů a odhalíme sílu vizualizace. Zjistěte, jak si během milování správně přát, aby se naše touhy plnily. 

 

 

BONUSOVÉ VIDEO
Cvičení na zostření smyslů a kvality doteku

Jak probudit své smysly a prožít naplno vůně, chutě a doteky? Jak si vychutnávat různé podněty a užívat si rozkoš z doteku? Tipy z bonusového videa využijete nejen v intimitě, ale prohloubíte kvalitu a prožívání vjemů v celém životě. Objevte a otevřete se hlubšímu prožívání a cítění ve svém životě. 

 

Jana

Bylo to krásné

„O téma sexuality se zajímám docela dlouho, i přesto mi kurz přišel zajímavý a přínosný.Jsem ráda za praktické rady a cvičení, které můžu hned s manželem vyzkoušet. Navíc se mi líbí, že zrovna takto intimní téma nemusím s nikým sdílet.”

Alena

Pochopila jsem hodně věcí

„Po letech jsem pochopila věci, kterými jsem se dlouho trápila a nevěděla si rady. Denisa komunikuje všechna témata s velkou jemností a empatií, přitom je cítit zkušenost s prací s lidmi a jejich příběhy.“

Alojz H.

Zlepšilo nám to vztah

„Pokud nejste šťastní, pokud nezažíváte radost a blaženost a lásku ve svém vztahu, a nevidíte vztah jako cestu k růstu a celistvosti ve svém životě, Denisa vám může pomoct. Využijte toho. Já jsem rád, že jsem do toho šel.”

Hodnota kurzu

Sexualita a intimní partnerský život je velmi citlivé téma. Ne každý je ochotný to probírat osobně u odborníků nebo trávit svůj čas studiem knih. Nicméně naše spokojenost v posteli je pro šťastný život esenciální a je toho tolik důležitého, co o sexu nevíme. 

Denisa vám v jedinečném transformačních kurzu předkládá podložené vědomosti a příběhy ze života, které nasbírala v průběhu své 20leté praxe. Jsou to odborné informace a cvičení, které mohou zásadně změnit a zlepšit váš sexuální a intimní život. 

Nemusíte strávit mnoho hodin u sexuologů a psychologů, nemusíte s nikým sdílet svůj intimní život, abyste vyřešili své problémy a dostali odpovědi na otázky. Náš unikátní kurz o vědomém milování si pustíte z pohodlí domova, nemusíte se nikomu svěřovat a ještě ušetříte hodně peněz za terapie. Pokud potřebujete oporu, jsme tu pro vás v podpůrné skupině. 

 

Dopřejte si žít kvalitní a naplněný sexuální život. Prozradíme vám, jak na to

 

Mindful

V kurzu získáte

 • 8 modulů plných informací a praktických cvičení na zapracování do života
 • 8 týdnů přeměny v daném tématu
 • audio i video nahrávky dostupné z počítače, telefonu nebo tabletu
 • písemné poznámky ke kurzu
 • uzavřená podpůrná skupina s lektory
 • v čase a tempem jaké vám vyhovuje
 • opakované přehrání kurzu
 • okamžitý přístup
 • nyní dostupné z pohodlí vašeho domova

Vstupte do jedinečného kurzu, který vám pomůže změnit váš život.

Znovuzrození sexuality

Využijte akční nabídku a začněte už dnes!

9500Kč

4900Kč

Neváhejte a získejte přístup ke kurzu a změňte svůj život již nyní

Náš život není jen o nás, ale o každém jednom člověku kterého se náš život dotkne.
3% z výnosu proto věnujeme na podporu lidí a projektů kteří naši pomoc potřebují.

Kurz byl úspěšně přidán do košíku

Kurz byl úspěšně přidán do košíku

Späť nahor