Originální domov

Online kurz, který vás povede k vytvoření útulného a praktického bydlení

 

Pro koho je kurz určený:

Domov je tam, kde se cítíme dobře. Vytvořte si ho spolu s námi.

 • Zařizujete nové bydlení a chcete ho mít útulné a zároveň praktické?

 • Stavíte nebo rekonstruujete a chcete mít logicky řešenou dispozici a interiér?

 • Potřebujete si ujasnit, jaká je vaše vize domova?

 • Nevíte, jak pracovat s půdorysem a jak si zorganizovat úložné prostory?

 • Hledáte praktické tipy a rady, jaké požadavky mít na šatní skříň, botník, kuchyni a další vybavení domácnosti?

   

 • Cítíte se přehlcení množstvím informací a zmatení z toho, že nevíte, kde začít a jak postupovat?

 • Chcete mít hezké a zároveň funkční bydlení, kde se budete cítit příjemně?

 • Rádi byste měli doma čistotu, řád a organizovanost, aniž byste úklidu věnovali mnoho hodin?

 • Zajímá vás, jak přizpůsobit interiér dětem a jak navrhnout dětský pokoj?

 • Na investici do designera už nemáte finanční prostředky, ale chcete, aby to doma vypadalo esteticky?

 

Nechte se inspirovat a zjistěte nejlepší tipy odbornice na design interiéru

Kurz vám předá všechny důležité informace a zkušenosti v ucelené formě na jednom místě

Vybavení a uspořádání domu je významnou životní investicí. Je to finanční i psychická investice. Ušetřete čas i peníze a usnadněte si některá rozhodnutí. Čerpejte praktické informace z 25letých zkušeností designérky. Z kurzu získáte

 • všechny potřebné informace, ze kterých je potřeba při tvorbě interiéru vycházet
 • inspirativní otázky, které vás přivedou k uvědomění, v čem chcete žít
 • podrobný návod na to, jak si doma vytvořit takovou atmosféru, jakou si přejete
 • doporučení, jak si domov uspořádat logicky, ergonomicky a esteticky
 • rady, jak svůj domov zpříjemnit a “pročistit” hned bez finančních nákladů
 • tipy, jak do úklidu zapojit i ostatní členy rodiny
 • podstatné vědomosti potřebné k vyjádření svých požadavků při spolupráci s interiérovým studiem nebo designerem
 • znalosti, jak si vytvořit praktické úložné prostory a jak si skládat věci
 • úvod do problematiky zero waste a jak šetřit Zemi, abychom ji nezavalili odpadky

 

Hodnota kurzu Z detstva si pamätáme niekto menej, niekto viac, ale všetci si pamätáme, ako sa k nám správali naši rodičia, starí rodičia, či učitelia. So správnymi poznatkami vytvoríme spomienky, za ktoré budeme celý život vďační my aj naše deti. Rodičovstvo a výchova je jedným z najkrjaších darov života, pokiaľ vieme ako na to. Ak tápeme, môže to byť veľmi náročným obdobím. Každý z nás chce byť dobrým rodičom, či pedagógom. Preto je potrebné rozšíriť si svoje obzory a nové spôsoby výchovy. Ako predať svoje životné skúsenosti a hodnoty ako sú rešpekt, úcta, láska, či vďačnosť láskyplným spôsobom? Autorka konceptu VNÍMAVEJ PEDAGOGIKY ,certifikovaná lektorka Montessori pedagogiky a učiteľka v materksej škôlke Mária Červienková, vám odovzdá svoje dhoročné skúsenosti so stovkami detí a rodičov. Odovzdá vám všetko podstatné, čo by ste mali pri výchove dieťaťa vedieť a ovládať. Starostlivo sme pracovali na tom, aby ste tieto poznatky mohli využiť z pohodlia svojho domova, postupne a tak, aby vás to čo najviac obohatilo. Informácie môžete získavať spolu s partnerom alebo partnerkou. Vzdelávať sa môžete v čase, kedy vám to vyhovuje, intenzitou akú vám váš čas a životné tempo umožní a k najdôležitejším informáciám sa môžete opakovane, kedykoľvek vrátiť. Keď budete potrebovať pomoc, budeme tu pre vás v podpornej skupine.   “Zmeňte svoj vztah k deťom. Zažívajte viac lásky, rešpektu, úcty a dôvery.”

Vzhled a uspořádání interiéru ovlivňuje naší psychiku a šetří čas

originalny_domov 

Domov je místo, kde čerpáme sílu a pohodu. Místo, kde odkládáme své masky a jsme v přirozenosti. Potřebujeme se zde cítit příjemně, v bezpečí a šťastní.

Pokud se doma necítíme dobře, ubírá nám to energii a zhoršuje náladu. Mají na nás vliv barvy, umístění nábytku, dekorace, míra pořádku. Mnoho času strávíme uklízením a pokud žijeme s dětmi, je neustálý kolotoč úklidu ke zbláznění. Tomu můžeme předejít.

Když si domov uklidíme, vytřídíme staré a nepotřebné věci a přizpůsobíme vzhled našemu vkusu. Když otevřeme dveře a vítá nás pohostinné prostředí, baví nás trávit čas doma, nabíjí nás to dobrou náladou a máme zase větší chuť do života. Domov máme jenom jeden, proto si zaslouží naši pozornost a péči.

 

 

 Zhlédněte zdarma 25minutový sestřih informací, technik a cvičení. Ať víte, co vás v kurzu čeká.  

Proč je tento kurz jedinečný?

Přinášíme vám unikátní způsob transformačního online vzdělávání. Studiu se věnujete jen hodinu týdně, kdykoliv, odkudkoliv a vlastním tempem. Získáte mnoho informací a praktických úkolů, které v průběhu týdne reálně aplikujete do života. Čeká vás 8týdenní proces proměny a změny vašeho života. Získáte nová uvědomění a dovednosti, které vám už zůstanou napořád. 

 
 • 8 týdnů nabitých informacemi a praktickými úkoly
 • Neomezený přístup do kurzu
 • Konzultace s lektorem a uzavřená podpůrná skupina na Facebooku
 • Písemné poznámky ke stažení
 • Praktická cvičení a vizualizace
 • Svoboda v tom kdy, kde, jak rychle a kolikrát se určitému modulu budete věnovat 

 

Podívejte se dovnitř kurzu na 25minutovou ochutnávku zdarma. 

Proč Henrieta Fleischhackerová ?

Henrieta se interiérovému designu věnuje 25 let. Dokáže propojit praktičnost s krásou a vědomým přístupem k životu a vdechnout tak prostoru kouzlo domova, kde duše plesá radostí. Při návrhu interiéru jsou pro ní prioritou potřeby toho, pro koho je prostor určený. Řídí se principem, že interiér má sloužit potřebám lidí, kteří v něm žijí a pracují

Henrieta tvrdí, že interiér nemá být velkou neznámou, kterou musí vymyslet někdo jiný. Je potřeba, aby lidé rozuměli jednoduchým pravidlům tvorby interiéru a znali možnosti, ze kterých si pro sebe vyberou tu nejlepší. Aby pochopili sebe, své potřeby a nároky, které na domov mají. A v tomto duchu pojala i kurz Originální domov. Předává ty nejdůležitější designérské principy, praktické zkušenosti a upozorňuje na nejčastější chyby. To vše zásadně ovlivní finanční investice do interiéru.  

Obsah kurzu

8 klíčů na 8 týdnů, které změní váš život

Odemkněte svůj domov a ciťte se v něm jako v ráji 

Věnujte se každý týden jednomu klíči a cvičením, díky kterým si dané téma zapracujete do svého života. Ke každému videu se můžete vracet, pouštět si jej po částech a tolikrát dokola, kolikrát budete potřebovat. Tak vás tento kurz obohatí v maximální možné míře.

Kurz je ve slovenštině. 

 

1. týden – Vliv prostoru na naši psychiku, čas a rozpočet, definování základních materiálů

Nejprve vás uvedeme do oboru interiérového designu. Povíme si nejčastější zkušenosti a příklady z praxe. Pak se podíváme na prostor samotný. Jaký má na nás vliv? Jak interiér vybavit a uspořádat tak, aby nás podporoval? Při přemýšlení o interiéru se z počátku také nabízí otázka finanční. Jaký máme rozpočet, co můžeme očekávat a v jakém časovém horizontu? V dalším kroku si definujeme základní materiály a jejich vzhled. 

 

2. týden – Jak pracovat s půdorysem

Jak přemýšlet při práci s půdorysem a jak si rozdělit prostor na osobní a pracovní zóny? Dáme do souvislostí osobní prostor a vlastní sebehodnotu. Co dělat, když mají partneři rozdílný vkus a představy? A jak najít hlavní ideu prostoru? Provedeme vás krok po kroku základními fázemi procesu tvorby interiéru.

3. týden – Funkčnost a emoce jednotlivých místností

Podíváme se na jednotlivé prostory, konkrétně vstup a chodby, obývací pokoj a kuchyň, koupelna a WC, ložnice, zahrady, balkóny, terasy, dětský nebo studentský pokoj, pracovna. Jaké jsou jejich úlohy a jaké emoce v nás vyvolávají? Získáte rady, co si uvědomit a na co nezapomenout.

 

4. týden – Typologie lidí, materiálů a barev

Začneme typologií lidí, popíšeme si jarní, letní, podzimní a zimní typ. Každý z nás má jiné potřeby, líbí se nám jiné barvy a je vhodné si říct, ke které skupině se řadíme. Jaké barvy doma kombinovat tak, abychom se tam cítili dobře? Z toho budeme vycházet i při volbě materiálů, každý z nás preferuje na základě své typologie jiné materiály. Jaké máme možnosti při výběru podlah, dveří, osvětlení, stěn a textilu? Podíváme se i na to, jaké jsou moderní trendy ve vybavování interiéru.

 

5. týden – Třídění, uspořádání a uklízení

V tomto týdnu se podíváme na podstatu věcí. Co skutečně potřebujete a co jenom zabírá místo? Nepořádek vzniká tam, kde není jasné, kde určitá věc má své místo. Jak to tedy vyřešit tak, aby každý člen domácnosti věděl, co kam patří a vše vracel na své místo? Jak se jako žena nepasovat do role uklízečky? Jak řešit situace, když se někdo roztahuje po celé domácnosti a nechává své věci všude položené? A jak je to s úklidem v osobních prostorech? Získáte mnoho tipů a rad, jak se uspořádáním a uklízením nevyčerpat.

 

6. týden – Šatník, ergonomie a nové uspořádání

Vrhneme se do třídění věcí a jejich nové uspořádání. Začneme dělat pořádek v šatníku a dalších úložných prostorech. Cílem není vyřazovat, ale pročistit od věcí, ke kterým už vazbu nemáme. Pak se podíváme na ergonomii šatníku. Jak si navrhnout vlastní šatnu a botník?

 

7. týden – Úložné prostory pro domácnost, skladování knih, časopisů a dokumentů

Úložné prostory by nám měli významně pomoci při uspořádanosti a úklidu. Měli bychom je rozvrhnout tak, aby každý člen domácnosti věděl, co kam patří. V tomto týdnu se podíváme na praktické rady, které při návrhu interiéru velmi oceníte. Také si řekneme tipy, jak ukládat fotografie, stohy dokumentů, časopisy a knihy. Těšte se na díl nabitý informacemi. 

 

8. týden – Ergonomie kuchyně a zerowaste (bezodpadová domácnost)

Jaký princip se skrývá pod pojmem bezodpadová domácnost? Jak minimalizovat množství odpadu v kuchyni? Jak kuchyni navrhnout tak, aby měla logickou posloupnost skladování – příprava – tepelná úprava – plating? Na co je potřeba myslet při návrhu kuchyně? Celý poslední týden je věnovaný jednomu z nejdůležitějších prostor v domě a je opět plný praktických rad a tipů. 

 

Slávka Peško.

Zvládla som to

„Zvládla jsem veľkú časť domu doladiť v tejto filozofii a určite môžem konštatovať, že to funguje. Zvládla som šatník, obývačku, spáleň, kuchyňu, z časti kancelársky priestor v dome.”

Ana Bažová

Už nehromadím

„Od detstva až rodovo do hlbokej minulosti siaha môj problém so „škrečkovaním”. Hromadila som materiálne veci okolo seba dlhé roky. Najväčším prínosom z prednášok bola pre mňa zmena postoja k veciam.”

Adriana P.

Ďakujem

„Heni, ďakujem ti krásne za pomoc. Musím povedať, že čas a peniaze, ktoré som investovala do premeny som nemohla investovať lepšie, lebo sa mi už teraz niekoľkonásobne vrátili.”

 

Hodnota kurzu

Jsme zvyklí na to, že rekonstrukce, stavba a celkově bydlení (ať už v pronájmu nebo ve svém) něco stojí. A někdy opravdu hodně. Ale jak se dá vyčíslit hodnota domova? Ducha prostorů, kde se máte cítit dobře, odpočinout si, čerpat sílu a těšit se ze svého života. 

Domov je naše nejintimnější zóna. Naše útočiště. Jenže jak vytvořit kouzlo domova? Běžně interiéroví poradci celistvě neradí, jen vám navrhnou interiér. Ale díky našemu kurzu pochopíte všechny důležité principy, kterými je dobré se při zařizování interiéru a vytváření domova řídit. Nabízíme vám jedinečný kurz, který nemá na trhu obdoby.  

 

Chopte se příležitosti a naučte se nové dovednosti, které vám už zůstanou napořád. 

 

Mindful

V kurzu získáte

 • 8 modulů plných informací a praktických cvičení na zapracování do života
 • 8 týdnů přeměny v daném tématu
 • audio i video nahrávky dostupné z počítače, telefonu nebo tabletu
 • písemné poznámky ke kurzu
 • uzavřená podpůrná skupina s lektory
 • v čase a tempem jaké vám vyhovuje
 • opakované přehrání kurzu
 • okamžitý přístup
 • nyní dostupné z pohodlí vašeho domova

Vstupte do jedinečného kurzu, který vám pomůže změnit váš život.

Originální domov

Využijte akční nabídku a začněte už dnes!

9500Kč

4900Kč

Neváhejte a získejte přístup ke kurzu a změňte svůj život již nyní

Náš život není jen o nás, ale o každém jednom člověku kterého se náš život dotkne.
3% z výnosu proto věnujeme na podporu lidí a projektů kteří naši pomoc potřebují.

Kurz byl úspěšně přidán do košíku

Kurz byl úspěšně přidán do košíku

Späť nahor