Emoční inteligence

 Online kurz, který vás naučí, jak pracovat s emocemi

 

Pro koho je kurz určený:

Emoce jsou přirozenou součástí nás. Ukážeme vám, jak jim rozumět.

 • Necháváte se pohltit emocemi, jednáte v afektu a říkáte věci, kterých pak litujete?

 • Chcete si nebrat osobně věty, které vám ostatní řeknou v návalu emocí?

 • Vaše emoce vás dlouhodobě vyčerpávají, vyvádějí z rovnováhy a nevíte si s nimi rady?

 • Vyšťavuje vás jednání s přecitlivělými lidmi a chcete vědět, jak to s nimi zvládat lépe?

 • Zažíváte hněv, strach, žárlivost, smutek, deprese, vinu, stydíte se nebo prožíváte jiné emoce, které významně ovlivňují váš život?

 • Nelíbí se vám, jak jednáte pod tlakem emocí? Chcete se lépe poznat a pochopit, proč reagujete právě takhle a ne jinak?

 • Chcete umět lépe komunikovat, říct ne a vymezit si hranice tak, abyste nevyvolali konflikt nebo druhému neublížili?

 • Neumíte vyjadřovat své pocity, potřeby a touhy tak, aby se ten druhý necítil kritizovaně?

 • Nedokážete nic cítit, ani prožívat radost a štěstí a chybí vám to?

 • Jste ve stresu a chcete být odolnější, zvládat lépe nároky, které jsou na vás kladené, a s přehledem čelit i nepředvídatelným okolnostem?

 • Chcete vyměnit stres, strach, hněv a smutek za radost, štěstí a naplnění?

 • Chcete podpořit správný rozvoj emoční inteligence u sebe i svých dětí?

 

Naučte se pracovat se svými emocemi a žijte ve větší lehkosti

Kurz vám pomůže porozumět emocím
a lépe zvládat stres

To, jak se cítíme, ovlivňuje naše chování a jednání. Naše vztahy i pracovní úspěchy závisí na výši emoční inteligence EQ. Pokud ovládáme své emoce, umíme kontrolovat i míru stresu a zvyšujeme si tím psychickou odolnost. V kurzu si osvojíte:

 • strategie na zvládání negativních emocí jako jsou strach, hněv, smutek a další

 • techniky na zvýšení psychické odolnosti (jak zvládat stres, udržet si odstup a řešit vše s klidem a pochopením)

 • nejnovější informace o fungování mozku a těla

 • metody asertivní a empatické komunikace

 • způsoby, jak pracovat s emocemi a zvyšovat emoční inteligenci

 • cviky, které vám pomohou ovládat své myšlenky a uklidnit mysl

 • schopnost cítit se šťastnější, mít upřímnější vztahy a dosahovat větší úspěchy v práci

 • kontrolu toho, jak se v životě a v různých situacích cítíte

 • testy osobnosti, které vám pomohou k hlubšímu sebepoznání

 

 

 

 

 

emocna_inteligencia

Proč rozvíjet svou emoční inteligenci EQ? 

emocna_inteligencia

 

 

Emoce nás dokážou paralyzovat, nutit schovávat se před světem, zastavit a nenechat udělat další krok, nebo naopak se uvolnit, radovat se, prožívat štěstí a vděčnost, užívat si život. Jsou naší součástí a ovlivňují každý den, hodiny, minuty. Čím více budeme s našimi emocemi pracovat, tím lépe se budeme cítit.

 • získáme nad nimi kontrolu, už nebudeme jejich otrokem/v jejich zajetí
 • zvládneme si udržet odstup a nadhled, jednat v lehkosti
 • udržíme krok s hektickou dobou, vyrovnáme se s psychickou zátěží a kritickými situacemi
 • také budeme lépe chápat své okolí a nevztahovat si jejich emoce na sebe

Emoční inteligenci můžeme neustále zvyšovat. Její míra se odráží i v práci. Jen 20 % úspěchu člověka tvoří IQ, dalších 80 % je zásluhou emoční inteligence EQ, jak píše americký psycholog a velký propagátor EQ Daniel Goleman.

Výzkumy ukazují, že výše EQ stoupá s postavením ve firmě, tedy čím vyšší emoční inteligenci máte, tím vyšší pozici zastáváte. Zároveň lidé s vysokou emoční inteligencí jsou schopní stresové a psychicky náročné situace zvládat s přehledem, jsou efektivnější při rozhodování, samostatnější a kreativnější.

 

 Zhlédněte zdarma 30minutový sestřih informací, technik a cvičení. Ať víte, co vás v kurzu čeká. 

Proč je tento kurz jedinečný?

Přinášíme vám unikátní způsob transformačního online vzdělávání. Studiu se věnujete jen hodinu týdně, kdykoliv, odkudkoliv a vlastním tempem. Získáte mnoho informací a praktických úkolů, které v průběhu týdne reálně aplikujete do života. Čeká vás 8týdenní proces proměny a změny vašeho života. Získáte nová uvědomění a dovednosti, které vám už zůstanou napořád

 
 • 8 týdnů nabitých informacemi a praktickými úkoly
 • Neomezený přístup do kurzu
 • Konzultace s lektorem a uzavřená podpůrná skupina na Facebooku
 • Písemné poznámky ke stažení
 • Praktická cvičení a vizualizace
 • Svoboda v tom kdy, kde, jak rychle a kolikrát se určitému modulu budete věnovat

 

Podívejte se dovnitř kurzu na 30minutovou ochutnávku zdarma. 

emocna_inteligencia

Proč René Barvirčák?

Senior trenér / Business konzultant / Mistr bojových umění 

René je specialista na emoční inteligenci a psychickou odolnost – dva klíčové faktory, které v dnešní době ovlivňují kvalitu celého našeho života. Jako zkušený kouč, motivátor a senior trenér s 18letými zkušenostmi (z farmaceutického průmyslu, obchodu, marketingu a práce s lidmi) spojil byznys s filozofií tao v bojových uměních (síla pokojného bojovníka). Skloubením moderních manažerských nástrojů řízení s východní filozofií pomáhá lidem stát se efektivnějšími a úspěšnými, cítit naplnění a radost ze života.

 

 

 

Jeho přístup k vzdělávacím aktivitám je originální, materiály a metodologii neustále zlepšuje a aktualizuje podle nejnovějších poznatků z oblasti rozvoje lidských zdrojů, neurovědy, psychologie a NLP. Spolupracuje s nadnárodními společnostmi i státními institucemi.

Reného oblast vzdělávání zahrnuje komunikační, obchodní a vůdčí dovednosti, management změny a konfliktu, vyjednávání, práce s problémovým člověkem, stres management, brand management, KOL management launch a pro-launch aktivity, teritoriální management, finanční vzdělávání, emoční a situační leadership, time management a pozornosti, koučing apod.

 

 

Obsah kurzu

8 klíčů na 8 týdnů, které změní váš život

Odemkněte skutečný potenciál svých emocí 

 

Věnujte se každý týden jednomu klíči a cvičením, díky kterým si dané téma zapracujete do svého života. Ke každému videu se můžete vracet, pouštět si jej po částech a tolikrát dokola, kolikrát budete potřebovat. Tak vás tento kurz obohatí v maximální možné míře.

Kurz je ve slovenštině. 

 

1. týden – Jak pracovat s emocemi a co je autenticita

V úvodu si definujeme, co je emoční inteligence. Řekneme si, jaké základní emoce máme a jak ovlivňují naše zdraví, pracovní úspěch a osobní štěstí. Jak s nimi můžeme pracovat, nenechat se jimi ovládat a zvyšovat si psychickou odolnost? Podíváme se na to, jak najít rovnováhu mezi srdcem a hlavou. S emocemi úzce souvisí autenticita. Jací doopravdy jsme, jaké masky na sebe bereme. Umíme být upřímní a pravdiví k sobě? Jsme autentičtí před partnerem/kou, dětmi, rodiči? Naučíme se vnímat a pojmenovat své pocity. A prozradíme vám techniku na uvolnění emocí.

 

2. týden – Mozkové hemisféry, rozvoj emoční inteligence

V tomto týdnu se podrobněji zaměříme na to, jak se dá emoční inteligence rozvíjet v průběhu celého života. Řekneme si, jak funguje náš mozek. Zjistíme, která hemisféra je vaše dominantní a jakým způsobem můžeme fungování hemisfér dát do rovnováhy. Dále si vytestujete, na základě které složky (emoce, racio, pudy) se primárně rozhodujete. Poradíme, jak sami sebe i druhé dostat z návalu emocí. A ukážeme několik praktických cvičení, mj. na podporu sebevědomí.

3. týden – Mysl a emoce, umění naslouchání a empatie

Každý z nás má moc nad tím, jak prožívá emoce a pracuje s nimi. Jak převzít zodpovědnost za vlastní prožívání a nepřebírat ji za emoce jiných? Aktivní naslouchání je nástroj, kterým můžeme svým blízkým pomoct při zvládání jejich emocí a problémů. Jak vypadá takové naslouchání a empatická reakce? Čemu se při komunikaci vyhnout, když má někdo problém nebo prožívá negativní emoce? Jak probíhá somatizace negativních emocí? A jak přejít k pozitivnímu myšlení?

4. týden - IQ vs EQ, optimální vymezení hranice, neverbální komunikace

Nejprve se podíváme na rozdíly mezi IQ a EQ.  Proč je emoční inteligence důležitá v kariérním postupu? Jak využívat emoce při stanovování a dosahování cílů? Jak pracovat s pocity a brát je jako součást rozhodovacího procesu? Řekneme si také, jak vymezovat hranice tak, abychom nevyvolali konflikt. Které schopnosti jsou důležité při udržování dobrých vztahů a jak být u ostatních oblíbený? Naučíme vás techniky na ventilování emocí a jak dostat emoce z podvědomí do vědomí. A zjistíte, jakými neverbálními projevy prožíváme emoce.

5. týden – Emoce a psychosomatika

Emoce jsou přirozenou součástí nás (mají svůj význam a příčinu vzniku), nejsou naším nepřítelem, právě naopak nám v životě pomáhají. Podíváme se na to, jakým způsobem jsou našimi pomocníky. Pak se zaměříme na hněv, strach a smutek. Ty jsou třemi největšími negativními emocemi, které nám brání ve štěstí a v úspěšných vztazích, kariéře a životě celkově. Jak s nimi pracovat a postupně je eliminovat z našeho života? Jak negativní emoce ovlivňují biochemické procesy buněk? Jak jsou emoce propojené s fyzickými orgány a jak pomocí práce s emocemi zlepšovat své zdraví? Tento týden je plný technik na zvládání emocí.

 

6. týden – Psychická odolnost

V dnešní době je na nás kladen velký tlak. Žijeme v neustálém stresu, který ovlivňuje náš fyzický a zejména psychický stav. Jak funguje naše tělo pod náporem stresu? Jaká jsou základní pravidla pro práci se stresem? A jak si vypracovat lepší psychickou odolnost? Psychická odolnost vypovídá o naší schopnosti vyrovnat se se zátěží, zvládat kritické a zátěžové situace a nároky. Je to schopnost jako každá jiná a pomocí tréninku ji postupně zdokonalíme. Naučíme vás techniky a strategie důležité při zvládání stresových reakcí.

 

7. týden – Komunikace

Komunikace je hlavní nástroj porozumění mezi lidmi a porozumění je jedním z nejdůležitějších potřeb na cestě ke šťastným a úspěšným vztahům. Dalo by se říct, že umění komunikace je jednou z největších zručností v životě, která nám otevře všechny dveře. A tato dovednost se dá naučit. Tento týden se podíváme na různé komunikační styly. Který styl minimalizuje riziko konfliktu? Poradíme, jak říct NE takovým způsobem, aby vztah zůstal nenarušený. Jak komunikovat své potřeby a problémy? Je náš způsob a styl komunikace takový, že dokážeme vyjádřit své myšlenky a pocity efektivním způsobem? Řekneme si také, jak pracovat s emočním a racionálním mozkem v komunikaci.  

 

8. týden - Filtry vnímání, proces učení a změny návyků, rovnováha v životě

Vjemy, které k nám přicházejí z okolí, procházejí různými filtry. Jak nás filtry vnímání reality ovlivňují? Jakým způsobem se učíme a jak můžeme měnit sebe, své myšlenkové vzorce a návyky? A které aspekty tvoří rovnováhu v životě? Náš kurz uzavřeme velmi zajímavým Freudovým testem osobnosti.

 

JUDr. Katarína Houšková

"Získané vedomosti z tohto tréningu využívam každý deň a postupne aplikujem do bežného života . Som matkou 3 detí v predškolskom veku a emóciami to u nás doma len tak srší. Dovolím si tvrdiť, že celá výchova detí a zvládanie domácnosti je o emocionálnej inteligencii.

Dušan Rychnavský, podnikateľ

"Výborný tréning plný praktických návodov a cvičení, prehľadne a zrozumiteľne spracovaná téma, v súčasnosti veľmi aktuálna."

Gabriela K., zdravotná sestra

"Získané vedomosti z kurzu som už využila a ďalšie využijem v praxi neskôr. Spokojná som bola nadmieru, presne takéto školenie som potrebovala. Moje očakávania boli splnené na 150 %."

 

Hodnota kurzu

Emoční inteligence je dar, který můžeme rozvíjet po celý život. Lidé s vysokým emočním kvocientem zvládají své emoce, protože jim rozumí, umí je pojmenovat a tím s nimi i dobře pracovat. Nenechají se jimi ovládat, mají je pod kontrolou. Také lépe chápou své okolí a umí být empatičtí. Díky těmto dovednostem jsou úspěšní, vyrovnaní a oblíbení. Jsou výborní leadeři, manažeři a úspěšní podnikatelé. Umí efektivně komunikovat, asertivně a nekonfliktně vymezit své hranice, jednat s nepříjemnými lidmi a v nepohodlných situacích. Drží krok s moderní dobou, která vytváří velký tlak na psychickou pohodu a výkon. Náš kurz vás naučí mnoho technik, kterými můžete i vy svou emoční inteligenci neustále zvyšovat, a žít tak šťastnější a zdravý život.

Jsme schopni vnímat necelé 1 % z okolního světa. Cvičení, zadávaná v průběhu kurzu, jsou návody, jak si rozšířit vnímání a dostat se přes hranici jednoho procenta. Zvýšíte své kapacity. Lépe pochopíte, jak funguje mozek i tělo. Jak na to reagují emoce a jak s nimi pracovat. Už nebudete podléhat pocitům hněvu, smutku a viny. Rozeznáte, kdy jsou emoce vaše a kdy je přebíráte od ostatních. Méně snadno podlehnete negativním emocím. Zvládnete stres a další náročné situace s lehkostí. Poznáte lépe sami sebe i lidi okolo vás. Pokud víte, kdo jste a jací jste, je pro ostatní velice těžké vás jakkoli rozhodit. Nabudete sebejistotu a sebevědomí. Už nebudete obětí svých emocí. Budete se cítit vyrovnanější, šťastnější a dokážete si užívat radost přítomného okamžiku.

 

Dopřejte si žít vyrovnaný a emočně pozitivní život. Prozradíme vám, jak na to.

 

Mindful

V kurzu získáte

 • 8 modulů plných informací a praktických cvičení na zapracování do života
 • 8 týdnů přeměny v daném tématu
 • audio i video nahrávky dostupné z počítače, telefonu nebo tabletu
 • písemné poznámky ke kurzu
 • uzavřená podpůrná skupina s lektory
 • v čase a tempem jaké vám vyhovuje
 • opakované přehrání kurzu
 • okamžitý přístup
 • nyní dostupné z pohodlí vašeho domova

Vstupte do jedinečného kurzu, který vám pomůže změnit váš život.

Emoční inteligence

Využijte akční nabídku a začněte už dnes!

9500Kč

4900Kč

Neváhejte a získejte přístup ke kurzu a změňte svůj život již nyní

Náš život není jen o nás, ale o každém jednom člověku kterého se náš život dotkne.
3% z výnosu proto věnujeme na podporu lidí a projektů kteří naši pomoc potřebují.

Kurz byl úspěšně přidán do košíku

Kurz byl úspěšně přidán do košíku

Späť nahor